Úvod_ObčanAktualityAktuality z městaPlzeňský Festival kondice povedou i letos mistři světa Olga Šípková a David Huf

Plzeňský Festival kondice povedou i letos mistři světa Olga Šípková a David Huf

Ilustrační foto

Ilustrační foto

Druhý ročník Festivalu kondice, který se uskuteční v Krašovská Aktivity centrum Plzeň 16. března, povedou stejně jako vloni mistři světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková a David Huf. Doplní je přední plzeňští cvičitelé.

„K hlavním tahákům se řadí Zuzana Švíková, která se na festivalu představí hned ve třech lekcích. Chybět nebude ani jógové (o)hýbání se Zuzanou Hálovou Svidenskou z Veselého jogína, bodybalance s Danielou Žilákovou, tabata s Anetou Chodorovou, bosu s Ladou Valentovou nebo dance fitness se Zuzanou Kellner. Za zmínku pak stojí také cvičení, která jsou v posledních letech na obrovském vzestupu, a to twerk a jumping. Ta budou mít na starosti dvě skupiny – Twerkies a Jumping Krašovská Team,“ zve zájemce manažer centra Michal Křížek.

Hlavní program doplní řada doprovodných aktivit. „Návštěvník bude mít kromě samotného cvičení možnost načerpat různé informace na odborných přednáškách, nakoupit si doplňky pro své zdraví, krásu a vitalitu nebo se poradit s odborníky přímo na místě,“ doplnil Michal Křížek.

Vstupenky na Festival kondice mohou zájemci zakoupit za předprodejní cenu 490 korun na recepci Krašovské Aktivity centra nebo v Pohybovém studiu J&A.

Více informací je na www.krasovska.cz.

Vizuál akce

Zveřejněno: 24. 1. 2019, Martin Pecuch

Tradiční akce města Plzně